Do dnia 21 listopada 2021 r. uczniowie szkół zawodowych mogą wziąć udział w kolejnej, szóstej już edycji konkursu fotograficznego #CedefopPhotoAward.

Konkurs ma na celu promowanie najlepszych praktyk w kształceniu i szkoleniu zawodowym. Stwarza szansę uczniom podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi ze zdobywaniem i doskonaleniem „zielonych” i cyfrowych umiejętności. Konkurs stanowi integralną część Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych (#EUVocationalSkills).

Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół zawodowych z krajów Unii Europejskiej oraz Norwegii i Islandii. Mogą w nim wziąć udział 4-osobowe zespoły uczniów (zgłoszenia indywidualne nie są przyjmowane) poprzez opracowanie oryginalnego fotoreportażu i/lub filmu, wraz z narracją (składającą się z maksymalnie 100 słów), wyjaśniającą jego główną ideę.

Zgłoszenia można przesyłać wyłącznie online do 21 listopada 2021.

Szczegóły konkursu: